برگزاری دوره ی آموزشی فروشندگی تولیکا

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ --- کد خبر ۱۵۶

 

در دنیای مدرن امروزی خرده فروشی و فروشندگی یک علم بوده که برندهای بزرگ دنیا بسیار به آن اهمیت می دهند. آنها به خوبی به این مهم واقف هستند که دیگر تنها محصول باکیفیت ضامن ماندگاری آنها در بازار فشرده و پر رقیب آنها نیست بلکه این نحوه خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان است که باعث می شود در دراز مدت موفق شوند یا شکست بخورند.
گروه تولیدی پوشاک زنانه تولیکا با اسم برند تولیکا نیز همواره توجه ویژه ای به امر آموزش و تعلیم پرسنل و فروشنده های خود داشته است و تا کنون دوره های آموزشی متنوع و متعددی را برای نمایندگان و فروشنده های خود داشته است.
در همین راستا کلاس آموزشی فروشندگی و خرده فروشی پوشاک در روزهای 23 و 24 تیرماه با حضور فروشنده های نمایندگی های تولیکا در سراسر ایران در محل دفترمرکزی تولیکا برگزار گردید.در این کلاس که بصورت ورک شاپ برگزار میشد عناوین مختلفی همچون: نحوه برنامه ریزی کاری,تکنیک های فروش,آشنایی با انواع پارچه تولیکا,آشنایی با ترند های 2017 و مد روز دنیا و چگونکی استفاده آنها در طراحی های تولیکا توسط اساتید به حاضرین ارایه گردید.
گفتنی است برگزاری اینگونه دوره ها ضمن ارتقاء سطح دانش و آگاهی فروشندگان موجب انتقال حس خوب به آنها خواهد شد بطوریکه فروشنده خود را عنصر موثری از سازمان می داند و احساس تعلق خاطر بیشتری خواهد کرد.

 

 

 

ارسال نظر
* نام شما:     ایمیل شما: (محرمانه)     تلفن شما: (محرمانه)     کد راتایپ کنید: تازه سازی
* پیام شما:
رتبه: بد            خوب