درباره ما

مجموعه تولیدی تولیکا در سال 1371 با هدف تولید پوشاک خانم‌ها وارد بازار گردید. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و توانا و همچنین کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی همواره کوشیده تا کالایی در خور مقام و شخصیت یک بانوی ایرانی ارایه کند.

در مجموعه تولیکا بیش از 200 نفر در قالب کارخانه نصیرآباد به مساحت 4000 مترمربع به طور مستقیم و 400 نفر در 22 واحد تولیدی به صورت غیرمستقیم مشغول به کار می‌باشند. این مجموعه هم اکنون از طریق شرکت مادر (Parent Company) خود تمامی مواد اولیه و پارچه‌ها را به طور اختصاصی و سفارشی تهیه می‌نماید. همچنین تولیکا دارای دفاتر تحقیقاتی و پژوهشی در کشورهای فرانسه و ایتالیا بوده که از طریق آن به منابع اطلاعاتی بسیار ارزشمند درحوزه‌های طراحی، مد، ترندهای فصلی و تولید روز پوشاک دسترسی دارد.

تولیکا هم اکنون با به کارگیری از فن‌آوری مدرن، خلاقیت و نیروهای متخصص و فارغ‌التحصیل رشته‌های نساجی، پوشاک و طراحی از ظرفیت و دانش بالایی درزمینه‌های نساجی، شیمی نساجی و همچنین قسمت‌های مختلف تولید و طراحی بهره‌مند می‌باشد به گونه‌ای که تمامی مراحل طراحی و تولید به صورت مکانیزه و به وسیله ماشین آلات روز دنیا صورت می‌پذیرد. از دیگر شاخصه‌های مجموعه تولیکا استفاده از مشاوران و اساتید بنام و شناخته شده حوزه مارکتینگ در امر برندسازی بوده که با کمک آن‌ها توانسته در بازار رقابتی پوشاک، عملکردی متمایز و موفق ارائه دهد تا جایی که امروزه از تولیکا به عنوان اولین برند زنانه کشور یاد می‌شود.

همچنین به علت اهمیت روز افزون صادرات به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور، مجموعه تولیکا به دنبال فعالیت‌های بین‌المللی و کسب سهم بازارهای جهانی در مناطقی از قبیل امریکا شمالی، کشورهای حوزه خلیج فارس، اروپا و ... می‌باشد.

هدف:

مجموعه تولیکا طرح می‌کوشد تا با تولید پوشاک باکیفیت، متنوع و منطبق بر فرهنگ و سلیقه ایرانی، همواره انتخاب اول خانم‌های ایرانی در سراسر دنیا باشد.

ارزشها:

ارزش‌ها در شرکت تولیکا، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی تولیکا خواهد بود که در این راستا تمرکز بر خلاقیت و نگرش مثبت، از ارکان اصلی مجموعه تولیکا می‌باشد.

محصولات:

محصولات تولیکا در رسته پوشاک میهمانی و تین (شامل شومیز، بلوز، تونیک، شومیز دامن، کت دامن، کت‌های تک، کت و شلوار، پیراهن و سارافون)، رسته مانتوهای مجلسی و کیف و کفش میهمانی است که همگی با ابتکار و خلاقیت ایرانی و همگام با ترند، مد و رنگ‌های روز دنیا می‌باشد.


 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی