چه نوع لباسی برای اندام شما مناسب تراست؟

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ --- کد خبر ۱۵۰

 

چه نوع لباسی برای اندام شما مناسب تراست؟

 

 

 

افراد با اندام های مثلثی یا گلابی شکل پائین تنه های بزرگتری نسبت به بالاتنه خود دارند. بنابراین در طراحی لباس و در انتخاب استایل مناسب باید در این نکته توجه شود که توجه ها به سمت بالاتنه پرکارتر باشد و فرم و حجم بیشتری داشته باشد و پائین تنه کاملا ساده باشد و در ضمن بهتر است در قسمت پائین تنه از تک رنگ ها استفاده شود و از ترکیب چند پارچه با هم در پائین تنه خودداری شود.

در اندام مثلثی بهتر است بالاتنه لباس رنگهای روشن تر و درخشان تری داشته باشد و در پائین تنه از رنگهای تیره تر استفاده گردد. 

 

 

افرادی که شونه های پهن تری (عریض تر) نسبت به پایین تنه خود دارند جزو دسته اندام مثلث روبه پايين قرار می گیرند.استایل مناسب برای این افراد ,استفاده از لباسهایی است که به بالاتنه آنها حجم و شکل خاصی ندهد.وبرعکس در قسمت پایین تنه دارای پارچه چاپی باشد و یا فرم و شکل حجمی خاصی بدهد که توجه از قسمت بالاتنه فرد برداشته شود و تعادل اندامی برقرار گردد.

 

 

 

 

افراد با اندام ساعت شنی از نظر زیبایی شناسی و مدلینگ ,زیباترین اندامها را دارند.در این اندام ها بالاتنه و پایین تنه متناسب با هم هستند و در قسمت کمر باریک تر می شوند.این افراد اکثر لباسها را می توانند انتخاب کنند و حتی اگر بخواهند برکمرباریک بودن خود بیشتر تاکید کنند می توانند در بخش کمر تزیینات و کمربند با رنگی خاص انتخاب نمایند.

 

 

 

ارسال نظر
* نام شما:     ایمیل شما: (محرمانه)     تلفن شما: (محرمانه)     کد راتایپ کنید: تازه سازی
* پیام شما:
رتبه: بد            خوب