10برندبرترپوشاک درسال 2013

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ --- کد خبر ۳۰

 

 

 

1- ZARA:

ارزش تجاری برند:20/2 میلیارد دلار

برند زارا که زیرمجموعه گروه ایندیتکس می باشد توانسته است تاباارایه محصولات بی نظیرخوددرسال 2013 ارزش تجاری برندخودراتا60درصد افزایش دهد.زاراکه به ارایه  سریع محصولات خود به بازارهای مدوفشن مشهوراست توانسته بااتکاء به این خصیصه گوی رقابت راازسایررقبای قدرتمند خود برباید.گفتنی است گروه ایندیتکس شامل چندزیرمجموعه می باشد که می توان ازآنها به zara,zara home,bershka  اشاره کرد.

2- Nike:

ارزش تجاری برند:15/8 میلیارد دلار

نایک یک شرکت چند ملیتی –آمریکایی می باشد که توانسته در تولید محصولات اسپرت پوشاک ,کفش ولوازم وتجهیزات ورزشی دربازارهای جهانی رتبه شماره یک راکسب نماید.نایک درحدود 500 کارخانه درسراسر جهان دارد.

3- H&M:

ارزش تجاری برند: 12/7 میلیارد دلار

برند H&M که از ادغام دو شر کت Hennes و Maurits به وجود آمده یک شرکت چندملیتی –سوئدی می باشد که توانسته سهم بسزایی درخرده فروشی پوشاک زنانه , مردانه وبچگانه داشته باشد.این شرکت دراستفاده ازتبلیغ های پرهزینه مشهور می باشد.اخیرا یک قرارداد همکاری بادیوید بکهام ستاره مشهورفوتبال امضاء کرده است.

4- Ralph Lauren:

ارزش تجاری برند: 6/5 میلیارد دلار

مجموعه محصولات تولیدی این مجموعه با نام Polo عرضه می گردد.این شرکت که درآمریکا مستقر می باشد به تولید تی شرتهای یقه دار مردانه مشهور می باشد.

5- Adidas:

ارزش تجاری برند: 4/88  میلیارد دلار

غول تولید کننده لباس های ورزشی آلمان که دررتبه دوم تولیدات ورزشی جهان قرار دارد.

6- Uniqlo :

ارزش تجاری برند:4/63 میلیارد دلار

یک شرکت چند ملیتی – ژاپنی می باشد که تولیدات آن  درسبک اسپرت وراحتی می باشد.این کمپانی بیشترین آمارخرده فروشی درانگلستان را دارد.

7- Lululemon:

ارزش تجاری برند: 3/76 میلیارد دلار

دفتر این کمپانی در آمریکا می باشد که به تولید لباس های مخصوص یوگا مشهور است.یک برند تقریبا لوکس به شمار می آید که بازار هدف خودرا خانم های با وضع مالی مناسب تعریف کرده است.

8- Next:

ارزش تجاری برند:4/12 میلیارد دلار

یک برند انگلیسی که بیشترین رکورد فروش در مغازه های خرده فروشی درانگلیس را درزمینه پوشاک دارد.این برند همچنین درزمینه طراحی داخلی هم فعال می باشد.

9- Hugo Boss:

ارزش تجاری برند:3/52 میلیارد دلار

یکی از معدود شرکتهای آلمانی مطرح در زمینه مد وفشن می باشد که توانسته بابرندهای مطرح اروپایی وآمریکایی رقابت کند.این شرکت درزمینه تولید عطروجواهرات و ساعت نیزتوانسته بازار خوبی برای خود فراهم نماید

10- Calvin Klein:

ارزش تجاری برند: 1/8 میلیارد دلار

یک برند مطرح آمریکایی در زمینه مد واکسسوری با کیفیت 

تگها : سوره بقره , مهلت ارسال اسناد , تست , موارد فنی
ارسال نظر
* نام شما:     ایمیل شما: (محرمانه)     تلفن شما: (محرمانه)     کد راتایپ کنید: تازه سازی
* پیام شما:
رتبه: بد            خوب