فروشگاه اینترنتی تولیکا
معرفی شرکت

شرکت تولیدی و پژوهشی تولیکا، مجموعه‌ای است از پژوهشگران، اساتید، مشاوران که در حوزه‌های مرتبط با طراحی و تولید پوشاک به منظور بهره‌گیری خردمندانه و خلاقانه از منابع موجود در جامعه تأسیس شده است.

تولیکا با توجه به چشم‌انداز و ماموریت خود سعی در ارائه خدمات و محصولات مطابق با استاندارد‌های جهانی دارد، امری که با استفاده از آن می‌توان تأثیر شگرفی در جهت افزایش کیفیت محصولات و ارائه خدمات در کشور برجای گذاشت.

تولیکا با پژوهش متخصصان خود در شهر‌های میلان و پاریس و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید محصولات پوشاک زنانه به اولین تولیدی مد سریع در سطح کشور نائل آمده است و همواره می‌کوشد با ایجاد تقویت و تعامل مؤثر میان همکاران باسابقه، استادان، مشاوران و متقضیان خدمات شرکت و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، مؤسسات و مردم عادی با بهره‌گیری از ابزار و فناوری‌های موجود اقدام به شناسایی و متد‌های جدید طراحی و بهره‌گیری از قوه خلاقیت و نوآوری سازمانی گامی مؤثر در راستای توسعه فعالیت طراحی و تولید پوشاک، مسائل اجتماعی و سازمانی بردارد.

تولیکا با مشارکت و همکاری با پرسنل متخصص، پژوهشگران، استادان و منابع اطلاعاتی موجود و پیاده‌سازی استاندارد‌های جهانی iso ۹۰۰۱، iso ۱۰۰۰۲، iso ۱۰۰۰۵، iso ۱۸۰۰۱ اقدام به ارائه طراحی و عرضه تولید پوشاک مطابق با استاندارد‌های جهانی به صورت اختصاصی برای مرکز خرید‌های بزرگ کشور، ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی عرضه نموده است.

تاریخچه

مجموعه تولیدی تولیکا در سال ۱۳۷۱ با هدف تولید پوشاک خانم‌ها وارد بازار گردید، این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و توانا و همچنین کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی وارد بازار گردید همواره کوشیده تا کالایی در خور مقام و شخصیت یک بانوی ایرانی ارائه کند.

ابعاد فعالیت شرکت تولیکا
چشم‌انداز

مجموعه تولیکا طرح می‌کوشد تا با تولید پوشاک باکیفیت، متنوع و منطبق بر فرهنگ و سلیقه ایرانی، همواره انتخاب اول خانم‌های ایرانی در سراسر دنیا باشد.

ارزش‌ها

ارزش‌ها در شرکت تولیکا، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی تولیکا خواهد بود که در این راستا تمرکز بر خلاقیت و نگرش مثبت، از ارکان اصلی مجموعه تولیکا می‌باشد.

محصولات

محصولات تولیکا در رسته پوشاک ‌میهمانی و تینیجر (شامل شومیز، بلوز، تونیک، شومیز دامن، کت دامن، کت‌های تک، کت و شلوار، پیراهن و سارافون)، رسته مانتو‌های مجلسی و کیف و کفش میهمانی است که همگی با ابتکار و خلاقیت ایرانی و همگام با ترند، مد و رنگ‌های روز دنیا می‌باشد.

تولیکا اولین برند فست فشن زنانه در ایران

وجه تمایز تولیکا دربازار تعداد کلکسیون‌هایی می‌باشد که درطول سال آماده وعرضه می‌کند، در ایران وحتی سایر نقاط دنیا عمدتاً کلکسیون‌های عرضه شده توسط شرکت‌های تولیدکننده پوشاک مختص به دو فصل تابستان و زمستان می‌باشد اما تولیکا علاوه بر کلکسیون‌های ویژه فصلی، کلکسیون‌های ویژه دیگری مانند عید فطر و نوروز را به بازار عرضه می‌نماید. به عبارت دیگر درطول سال تا ۸ کلکسیون با بیش از ۲۰۰ مدل متنوع عرضه می‌کند.

واحد طراحی و طرح و برنامه

در فضایی بالغ بر ۵۰۰ مترمربع با حضور فارغ التحصیل رشته‌های طراحی پارچه وپوشاک کلیه طراحی‌های پارچه و پوشاک محصولات تولیکا انجام می‌شود؛ همینطور دفاتری در شهر‌های میلان وپاریس اطلاعات روز مد در دنیا را به‌صورت هفتگی برای واحد طراحی ارسال می‌کنند. دفتر استانبول هم در طراحی پارچه نقش بسزایی دارند.

افتخارت

کسب تندیس رضایتمندی مشتری در سال ۱۳۹۱

کسب نشان منتخب رضایتمندی مشتری درسال ۱۳۹۱

کسب گواهینامه دوره رضایتمندی مشتری از اتاق بازرگانی ایران و مؤسسه QAL انگلستان

کسب تندیس مدیریت مدرن در همایش جهانی نشان منتخب در سال ۱۳۹۲

کسب گواهینامه دوره مدیریت مدرن از اتاق بازرگانی ایران و مؤسسه IQNET

کسب تندیس سیمین همایش ملی بهره وری

کسب تندیس ویژه حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران

دریافت لوح تقدیر ازهمایش ملی بهره وری و حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران

کارآفرین برتر اجتماعی شهرداری تهران در سال‌های ۹۱و۹۲ و ۹۳ و ۹۴

تولیدکننده برترپوشاک به انتخاب اتحادیه کشوری پوشاک سال۹۲

کسب مدرک نساجی مدرن در مدسازی از کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی

کسب مدرک تکنیک‌های نوین مدسازی از کارگروه مدولباس وزارت ارشاد اسلامی

برگزیده سمپوزیوم ملی مد و لباس

عضواصلی هیأت مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران

بیش از 31 فروشگاه در سراسر ایران