فروشگاه اینترنتی تولیکا
درباره ما

تولیکا مجموعه ای است با سابقه بیش از ۳۰ سال که امروز در دو صنعت تولید پوشاک و ریتیل فعالیت میکند. از ابتدا و تا سالها پس از شروع به کار، متمرکز بر طراحی و تولید پوشاک بانوان فعالیت نموده و پس از آن در اواخر دهه ۸۰ شمسی، پا به عرصه برندسازی گذاشت و با راه اندازی فروشگاه هایی با استاندارد یکسان و اعطای نمایندگی همزمان، بیش از ۶۰ فروشگاه اختصاصی بانوان در سراسر کشور افتتاح نمود. همچنین با طراحی و تولید محصولات منحصر به فرد که در دفاتر چهار کشور ایتالیا، فرانسه، ترکیه و ایران ایده پردازی و طراحی میشدند، توانست سهم بزرگی از بازار پوشاک زنانه ایران را در سطح و جایگاه یک برند استاندارد کسب نماید. علاوه بر آن به دلایل گوناگون از برندینگ استاندارد تا حمایت از بانوان سرپرست خانوار، افتخارات بسیاری را در دوران گذشته کسب نموده است. امروز این مجموعه با استاندارد سازی مجدد و به روزرسانی تمامی واحدها از طراحی محصولات تا فروشگاه ها، در جایگاه ویژه ای قرار دارد و با پشتوانه تولید اسمی ۴۰۰۰ قطعه کالا در روز و زیر ساخت مناسب و توانمند، میتواند سالانه بیش از ۳۰ فروشگاه جدید را به مجموعه خود اضافه نموده و نه تنها در داخل کشور بلکه پرقدرت در عرصه جهانی نیز حاضر شود.

چشم‌انداز

مجموعه تولیکا طرح می‌کوشد تا با تولید پوشاک باکیفیت، متنوع و منطبق بر فرهنگ و سلیقه ایرانی، همواره انتخاب اول خانم‌های ایرانی در سراسر دنیا باشد.

ارزش‌ها

ارزش‌ها در شرکت تولیکا، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی تولیکا خواهد بود که در این راستا تمرکز بر خلاقیت و نگرش مثبت، از ارکان اصلی مجموعه تولیکا می‌باشد.

افتخارت

کسب تندیس رضایتمندی مشتری در سال ۱۳۹۱

کسب نشان منتخب رضایتمندی مشتری درسال ۱۳۹۱

کسب گواهینامه دوره رضایتمندی مشتری از اتاق بازرگانی ایران و مؤسسه QAL انگلستان

کسب تندیس مدیریت مدرن در همایش جهانی نشان منتخب در سال ۱۳۹۲

کسب گواهینامه دوره مدیریت مدرن از اتاق بازرگانی ایران و مؤسسه IQNET

کسب تندیس سیمین همایش ملی بهره وری

کسب تندیس ویژه حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران

دریافت لوح تقدیر ازهمایش ملی بهره وری و حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران

کارآفرین برتر اجتماعی شهرداری تهران در سال‌های ۹۱و۹۲ و ۹۳ و ۹۴

تولیدکننده برترپوشاک به انتخاب اتحادیه کشوری پوشاک سال۹۲

کسب مدرک نساجی مدرن در مدسازی از کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی

کسب مدرک تکنیک‌های نوین مدسازی از کارگروه مدولباس وزارت ارشاد اسلامی

برگزیده سمپوزیوم ملی مد و لباس

عضواصلی هیأت مدیره انجمن صنایع پوشاک ایران

بیش از 31 فروشگاه در سراسر ایران